معرفی دنیزپایپ

شرکت دنیزپایپ با درک نیاز جامعه برای توسعه سیستم های لوله کشی در سال 1378 با تکیه بر توان علمی و تجربه مدیران موفق با برند تجاری دنیز پایپ شروع به کار نمود و تفکر تعهد به کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داد و امروز با بیش از یک دهه تجربه و فعالیت در تولید لوله و اتصالات پلی پرو پیلن با بکارگیری پیشرفته ترین ماشین آلات و استفاده از کادری مجرب و متخصص دارای تولیدات متنوعی است.
تاریخچه
شرکت سوسوز مشهد ( دنیز پایپ ) پس از ورود تکنولوژی لوله های PPR  به کشور عزیزمان ایران پس از طـی مراحل مقـدماتی و تحقیقات لازم توسط متخصصین مجرب در سال 1998 مبادرت به تاسیس شرکت و اخذ پروانه بهره برداری گردید.
شرکت سوسوز با تجهیز آزمایشگاه خود به پیشرفته ترین دستگاه ها، اقدام به تست محصول نموده و با ایجاد نظارت دقیق مبادرت به کنترل در حین فرآیند نمود. دنیز پایپ با پیاده سازی و استقرار استانداردISO 9001:2008  از شـرکتMoody International  و سپس با دریافت نخستین استاندارد ملی ایران جهت تولید لوله و اتصالات موفق به اخذ نخستین پروانه های تاسیس، بهره برداری و پروانه ساخت از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در استان خراسان گردید. پس از آن در سال 1384 موفق به اخـذ نخستـین گواهیـنامه فنی از مرکز تحقیـقات ساختمان و مسکن گردید و نهایتا در سال 1384 به عنوان ” واحد نمونه کیفیت ” در زمینه ساخت لوله و اتصـالات پلیـمری در خراسان انتخاب گردید.
مواد اولیه ای که در تولید لوله و اتصالات دنیز پایپ مورد استفاده قرار می گیرد از شرکت کره ای Hyosung تهیه می شود که مطابق با استاندارد SKZ آلمان، GB چین و KS کره است و همچنین دارای پروانه های  ISO 9080   ISO 15874 ،  European Directive 2002/72/EC ، DIN 8077  وDIN 8078  و نیز تاییدیه بهداشتی SGS است.

افتخارات دنیزپایپ

– دارنده گواهینامه ثبت اختراع کلکتور به شماره 62502 جهت انواع کلکتورهای انشعاب آب
– دارنده گواهینامه بین المللی ISO 9001:2008 در مدیریت کیفیت از شرکت Moody International
– دارنده گواهینامه ISO/IEC 17025 در مدیریت خدمات آزمایشگاه
– دارای آزمایشگاه اکرودیته در زمینه لوله و اتصالات پلیمری و شناسایی پلیمرها
– دارنده گواهینامه فنی از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی
– ارائه کلیه محصولات با شناسنامه کیفی (BRT)
– دارنده نشان استاندارد ملی ایران برای لوله و اتصالات پلی پروپیلن ISIRI 6314-2 , ISIRI 6314-3
– دارنده پروانه ساخت، بهره برداری و تاسیس از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
– عضو انجمن دارندگان نشان استاندارد ایران
– عضو انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلیمری خراسان رضوی
– دارای تاییدیه از شرکت SGS جهت صادرات
– دارای فرایند تولید لوله آب داغ فشار بالا جهت مصارف تاسیساتی